Hírek
Magneoton hírek
2025.04.11
DR BRS x Kollányi Zsuzsi x Bartalos Jenő – Mosolyogj még
A „Mosolyogj még” című újdonságban a kapocs Kollányi Zsuzsi, aki a toplistás dalszerzővel, Bartalos Jenővel csaknem 15 éve dolgozik együtt, és számtalan sikeres felvételt hoztak már létre. Míg a slágergyártó DR BRS-sel öt évvel ezelőtt született meg az első közös dal, a Lotfi Begivel jegyzett „Régi nyár” című fesztiválhimnusz. Így hárman viszont most álltak össze először.
Az új track zeneszerzője és szövegírója (Béres Atka mellett) Bartalos Jenő, aki olyan MAHASZ-listás számok szerzője, mint a Kollányi Zsuzsival, Lotfi Begivel és Majkával közös „Valahonnan”, a szintén Zsuzsival, Begivel és Kowával készült „Eszembe jutottál” és a Geszti Péter és Péterfy Bori által megszólaltatott tavalyi szerzemény, a „BELÉD SZERETTEM. EZ VAN.”
„Szerzőként fantasztikus élmény az, hogy másokon keresztül megélem a sikert én is. Nyilván az előadók viszik sikerre az adott dalt, mi, szerzők, pedig a függöny mögül halljuk a tapsot. Geszti Sixty dupla arénás koncertjén volt hasonló élményem, amikor a 15 ezres tömeg közepén álltam és körülöttem mindenki énekelte a dalunkat, nem is észlelve, hogy a szerző mellett állnak. Szívesen kipróbálnám ezúttal a másik oldalt is, amikor azonosítva vagyok az adott felvétellel. Szerencsére Zsuzsi és Atka örömmel fogadták az ötletet, hogy megjelenjen a nevem az előadók között, így a függöny túlfelét is megélhetem most velük közösen!” – mondta Bartalos Jenő a „Mosolyogj még” születésének előzményeit.
Kollányi Zsuzsi így mesélt: „Jenőt 15 éve ismerem és már a „Valahonnan”-nak is hét éve! Több év kellett nekem ahhoz, hogy rájöjjek, Jenő számára az egyetlen motiváló tényező a béke és a harmónia az emberek között. A „Mosolyogj még” is ezt az üzenetet közvetíti.”
DR BRS ezúttal is könnyen bele tudott helyezkedni az előadó-szerző és producer szerepébe. „Jó a dal üzenete alapból. A magyarok képesek szomorúan nézni a dolgokat és kellenek ilyen zenék, amikor a valóságba lehet hozni egy kis boldogságot. A videóklipforgatáson volt egy jelenet, mikor nevetnünk kellett, abból is látszott, mennyire pozitív hatása van egy őszinte nevetésnek.” – mondta DR BRS.
A trió energiái együtt összpontosulnak ebben a feel-good, kissé trópusi hangulatú kiadványban, melytől súlytalan felhőnek érzi magát az ember még a nehéz napokon is.
Nézzétek meg a klipet itt!
Its KRD – NGIZU
Elephant House hírek | 2025.04.11